Op bezoek bij T-Huiz

      Geen reacties op Op bezoek bij T-Huiz

WVO bezoekt T-Huiz

T-Huiz (uitspreken als ‘thuis’) is een huis voor wie graag en lang thuis wilt blijven wonen. Als het lastig is om lang alleen te blijven wonen of bijvoorbeeld door een beperking of andere kwaaltjes.

T-Huiz zit vol hulpmiddelen en technische snufjes om het voor iedereen thuis makkelijker te maken. Denk aan bijvoorbeeld trap lopen, een sleutel omdraaien, blikjes openen, steunkousen aan of uit, cameratoezicht, telefoon opnemen, radio aan zetten, een rolstoel die ook als rollator dient, ogen druppelen na staaroperatie (zie foto). Je kan het bijna zo gek niet bedenken of er is wel een hulpmiddel.

Zo’n 25 wereldvrouwen hebben vrijdag 31 oktober in 3 groepen uitleg gekregen over het T-Huiz en een groot aantal hulpmiddelen van de ruim 70 in het huis. Zij hebben ze niet alleen kunnen zien maar ook een paar kunnen uitproberen.

Het bezoek met rondleiding was zéér de moeite waard. WereldVrouwen Oss raadt het iedereen aan. Want vroeg of laat krijgen we allemaal onze kwaaltjes.

Meer weten over T-Huiz? Kijk op de website van T-Huiz. Daar kunt u trouwens ook uw bezoek inplannen.